Lazyloader (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Reset
nn: Sett til standard

en: None
nn: Ingen

en: Image
nn: Bilete

en: Save
nn: Lagre
