Image Lazyloader (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
os: Иу у

en: Reset
os: Раздæрау

en: None
os: Нæйы

en: Image
os: Сурæт

en: Save
os: Ныффысс
