Lazyloader (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Reset
sv: Återställ

en: None
sv: Ingen

en: Image
sv: Bild

en: Save
sv: Spara

en: Distance
sv: Distans
