Image Lazyloader (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
tr: Etkin

en: Reset
tr: Sıfırla

en: None
tr: Hiçbiri

en: Image
tr: Resim

en: Save
tr: Kaydet

en: Distance
tr: Uzaklık
