Image Lazyloader (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Reset
uk: Скинути

en: None
uk: Немає

en: Image
uk: Зображення

en: Save
uk: Зберегти

en: Distance
uk: Відстань
