Lazyloader (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
ast: Activáu

en: Reset
ast: Reafitar

en: None
ast: Nengún

en: Image
ast: Imaxe

en: Save
ast: Guardar
