Lazyloader (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
bg: Активиран

en: Reset
bg: Рестартирай

en: None
bg: Не

en: Image
bg: Снимка

en: Save
bg: Запази
