Lazyloader (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Reset
el: Επαναφορά

en: None
el: Κανένα

en: Image
el: Εικόνα

en: Save
el: Αποθήκευση
