Lazyloader (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
ja: 有効

en: Reset
ja: リセット

en: None
ja: なし

en: Image
ja: 画像

en: Save
ja: 保存

en: Distance
ja: 距離
