Lazyloader (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
sk: Povolené

en: None
sk: Žiadne

en: Image
sk: Obrázok

en: Save
sk: Uložiť

en: Distance
sk: Vzdialenosť
