Lazyloader (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Reset
sl: Ponastavi

en: None
sl: Brez

en: Image
sl: Slika

en: Save
sl: Shrani
