Lazyloader (7.x-1.2) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Reset
cy: Ailosod

en: None
cy: Dim

en: Image
cy: Delwedd

en: Save
cy: Cadw
