Image Lazyloader (7.x-1.2) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: None
de: Keine

en: Image
de: Bild

en: Save
de: Speichern

en: Distance
de: Entfernung
