Lazyloader (7.x-1.2) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Reset
eo: Restarigu

en: None
eo: Neniu

en: Image
eo: Bildo

en: Save
eo: Konservu
