Image Lazyloader (7.x-1.2) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
es: Activado

en: Reset
es: Restablecer

en: None
es: Ninguno

en: Image
es: Imagen

en: Save
es: Guardar

en: Distance
es: Distancia
