Lazyloader (7.x-1.2) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: None
km: គ្មាន

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​
