Lazyloader (7.x-1.2) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ
