Image Lazyloader (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
pl: Włączone

en: Reset
pl: Resetuj

en: None
pl: Brak

en: Image
pl: Obraz

en: Save
pl: Zapisz

en: Distance
pl: Odległość
