Lazyloader (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
ro: Activat

en: Reset
ro: Resetează

en: None
ro: Nimic

en: Image
ro: Imagine

en: Save
ro: Salvare
