Image Lazyloader (7.x-1.3) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Reset
pt: Redefinir

en: None
pt: Nenhum

en: Save
pt: Salvar

en: Distance
pt: Distância
