Image Lazyloader (7.x-1.4) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Pages
de: Seiten

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: None
de: Keine

en: Distance
de: Entfernung

en: All pages except those listed
de: Alle Seiten außer den angegebenen

en: Only the listed pages
de: Nur die aufgelisteten Seiten
