Image Lazyloader (7.x-1.4) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Pages
gl: Páxinas

en: Enabled
gl: Activado

en: Reset
gl: Reiniciar

en: None
gl: Ningún

en: All pages except those listed
gl: Todas as páxinas excepto as que se enumeran

en: Only the listed pages
gl: Só as páxinas enumeradas
