Image Lazyloader (7.x-1.4) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Pages
lv: Lapas

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Reset
lv: Attīrīt

en: None
lv: Nav

en: All pages except those listed
lv: Visas lapas izņemot norādītās

en: Only the listed pages
lv: Tikai norādītajās lapās
