Image Lazyloader (7.x-1.4) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: None
mn: Байхгүй

en: All pages except those listed
mn: Жагсаалтад орсон хуудаснаас гадна бүх хуудаснууд

en: Only the listed pages
mn: Зөвхөн жагсалтад байгаа хуудаснууд
