Image Lazyloader (7.x-1.4) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Pages
oc: Paginas

en: Enabled
oc: Activat

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: None
oc: Pas cap

en: All pages except those listed
oc: Totas las paginas, levat las que son listadas

en: Only the listed pages
oc: Solament las paginas listadas
