Image Lazyloader (7.x-1.4) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Pages
pt: Páginas

en: Enabled
pt: Ativado

en: Reset
pt: Reiniciar

en: None
pt: Nenhum

en: Distance
pt: Distância

en: All pages except those listed
pt: Em todas as páginas excepto nas páginas listadas

en: Only the listed pages
pt: Apenas nas páginas listadas
