Image Lazyloader (7.x-1.4) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Pages
sk: Stránky

en: Enabled
sk: Povolené

en: None
sk: Žiadne

en: Distance
sk: Vzdialenosť

en: All pages except those listed
sk: Všetky stránky okrem týchto vypísaných

en: Only the listed pages
sk: Len vypísané stránky
