Image Lazyloader (7.x-1.4) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Pages
th: หน้า

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: None
th: ไม่มี

en: All pages except those listed
th: ทุกหน้ายกเว้นในรายการ

en: Only the listed pages
th: เฉพาะหน้าที่อยู่ในรายการ
