Image Lazyloader (7.x-1.5) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ar: الصفحات

en: Enabled
ar: مفعل

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: None
ar: لا شيء

en: Configure
ar: ضبط

en: All pages except those listed
ar: كل الصفحات باستثناء تلك المدرجة في القائمة

en: Only the listed pages
ar: فقط الصفحات المدرجة في القائمة
