Image Lazyloader (7.x-1.5) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Pages
be: Старонкі

en: Enabled
be: Уключана

en: Reset
be: Скінуць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Configure
be: Правіць

en: All pages except those listed
be: Усе старонкі, акрамя пералічаных

en: Only the listed pages
be: Толькі пералічаныя старонкі
