Image Lazyloader (7.x-1.5) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Pages
bg: Страници

en: Enabled
bg: Активиран

en: Reset
bg: Рестартирай

en: None
bg: Не

en: Configure
bg: Конфигурирай
