Image Lazyloader (7.x-1.5) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: None
bo: མེད།

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: All pages except those listed
bo: འདིར་མིང་འཁོད་པའི་དྲ་ངོས་མ་གཏོགས་པའི་དྲ་ངོས་ཡོངས

en: Only the listed pages
bo: འདིར་མིང་འཁོད་པའི་དྲ་ངོས་ཁོ་ན
