Image Lazyloader (7.x-1.5) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Pages
el: Σελίδες

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Reset
el: Επαναφορά

en: None
el: Κανένα

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: All pages except those listed
el: Να εμφανίζεται σε κάθε σελίδα εκτός από τις παρακάτω.

en: Only the listed pages
el: Να εμφανίζεται μόνο στις παρακάτω σελίδες.
