Image Lazyloader (7.x-1.5) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: Enabled
fa: فعال

en: Reset
fa: بازنشانی

en: None
fa: هیچ

en: Configure
fa: پیکربندی

en: All pages except those listed
fa: همه صفحه‌ها به جز صفحه‌های لیست شده.

en: Only the listed pages
fa: تنها در صفحه‌های لیست شده.
