Image Lazyloader (7.x-1.5) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Pages
he: עמודים

en: Enabled
he: מופעל

en: Reset
he: איתחול

en: None
he: ללא

en: Configure
he: הגדרות

en: All pages except those listed
he: בכל העמודים, חוץ מאלו שמופיעים ברשימה

en: Only the listed pages
he: רק בעמודים שברשימה להלן
