Image Lazyloader (7.x-1.5) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Pages
pl: Strony

en: Enabled
pl: Włączone

en: Reset
pl: Resetuj

en: None
pl: Brak

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Distance
pl: Odległość

en: All pages except those listed
pl: Wszystkie strony z wyjątkiem wymienionych

en: Only the listed pages
pl: Tylko wymienione strony
