Image Lazyloader (7.x-1.5) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Pages
sl: Strani

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Reset
sl: Ponastavi

en: None
sl: Brez

en: Configure
sl: Nastavi
