Image Lazyloader (7.x-1.5) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Pages
vi: Trang

en: Enabled
vi: Bật

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: None
vi: Không có

en: Configure
vi: Cấu hình

en: All pages except those listed
vi: Tất cả các trang, trừ các trang dưới đây

en: Only the listed pages
vi: Chỉ các trang dưới đây
