Image Lazyloader (7.x-1.5) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ast: Páxines

en: Enabled
ast: Activáu

en: Reset
ast: Reafitar

en: None
ast: Nengún

en: Configure
ast: Configurar
