Image Lazyloader (7.x-1.5) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Pages
ca: Pàgines

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: None
ca: Cap

en: Configure
ca: Configura

en: Distance
ca: Distància

en: All pages except those listed
ca: Totes les pàgines excepte les llistades

en: Only the listed pages
ca: Només les pàgines llistades
