Image Lazyloader (7.x-1.5) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Pages
fi: Sivut

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Reset
fi: Palauta

en: None
fi: Ei mitään

en: Configure
fi: Määrittele

en: All pages except those listed
fi: Kaikki paitsi listatut sivut

en: Only the listed pages
fi: Vain listatut sivut
