Image Lazyloader (7.x-1.5) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Pages
hr: Stranice

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Reset
hr: Poništi

en: None
hr: Nema

en: Configure
hr: Prilagodi

en: All pages except those listed
hr: Sve stranice osim navedenih

en: Only the listed pages
hr: Samo na navedenim stranicama
