Image Lazyloader (7.x-1.5) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Pages
id: Halaman-halaman

en: Enabled
id: Aktif

en: None
id: Tiada

en: Configure
id: Konfigurasi

en: All pages except those listed
id: Semua halaman kecuali yang tercantum

en: Only the listed pages
id: Hanya halaman yang terdaftar
