Image Lazyloader (7.x-1.4) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Pages
it: Pagine

en: Enabled
it: Attivato

en: Reset
it: Ripristina

en: None
it: Nessuno

en: Distance
it: Distanza

en: All pages except those listed
it: Tutte le pagine eccetto quelle elencate

en: Only the listed pages
it: Solo le pagine elencate
