Image Lazyloader (7.x-1.5) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Pages
ja: ページ

en: Enabled
ja: 有効

en: Reset
ja: リセット

en: None
ja: なし

en: Configure
ja: 設定

en: Distance
ja: 距離

en: All pages except those listed
ja: 以下を除く全てのページ

en: Only the listed pages
ja: 以下のページのみ
