Image Lazyloader (7.x-1.5) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: None
ku: هیچ

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Only the listed pages
ku: تەنها پەڕە لیستکراوەکان
