Image Lazyloader (7.x-1.5) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: All pages except those listed
lt: Visi puslapiai išskyrus išvardintus

en: Only the listed pages
lt: Tik išvardinti puslapiai
