Image Lazyloader (7.x-1.5) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Pages
nn: Sider

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Reset
nn: Sett til standard

en: None
nn: Ingen

en: Configure
nn: Konfigurer
