Image Lazyloader (7.x-1.5) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Pages
uk: Сторінки

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Reset
uk: Скинути

en: None
uk: Немає

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Distance
uk: Відстань

en: All pages except those listed
uk: Всі сторінки, окрім перелічених

en: Only the listed pages
uk: Тільки перелічені сторінки

en: Enable on specific pages
uk: Увімкнути на певних сторінках
