Image Lazyloader (7.x-2.0-alpha1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Pages
af: Bladsye

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Reset
af: Herstel

en: None
af: Geen

en: Configure
af: Verstel
